Skříň na dobíjení elektrického nářadí a elektroniky, 10 schránek, v x š x h: 1800x800x500 mm, dveře šedé RAL7035


Popis produktu
Skříňky jsou určeny pro ukládání osobních věcí a současně k nabíjení elektrických spotřebičů, jako jsou nářadí, telefony, tablety aj.
- v každé schránce 1 zásuvka 230V se dvěma USB porty pro elektronická zařízení
- v šikmé stříšce je umistěn elektrický připojovací modul s pojistkou 16A
- v každé schránce cylindrický zámek se 2 klíči
- dveře jsou zavěšeny na vnitřních závěsech s větracími mřížkami
- kvalitní povrchová úprava práškovou barvou, povrch je hladký, odolný a snadno se udržuje
- určeno pro vnitřní prostory, které jsou suché a větrané
Z jednoho externího napájecího zdroje je možné zapojit do série maximálně 20 zásuvek. Připojovací modul má resetovatelnou pojistku 16A, přepěťovou ochranu, diodu s indikaci napájení, vnitřní zásuvku 230V pro připojení další skříňky v řadě a v zadní části skříňky neodpojitelný napájecí kabel 230V. Skříňky jsou vybaveny zásuvkami 230V specifickými pro danou zemi.
Vnitřní rozměr 1 schránky (š x h x v): 349 x 485 x 320 mm.
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| zámek | cylindrický |
| hmotnost | 60 kg |
| počet schránek | 10 ks |
| počet schránek ve sloupci | 5 ks |
| počet sloupců | 2 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 800 mm |
| šířka oddílu | 400 mm |
| výška | 1800 mm |









