Záchytná vana z polyetylénu, bez roštu, 1230x830x360 mm, objem 220 l


Popis produktu
- vyrobeno z vysoce jakostního poletylénu
- profilované dno umožňuje manipulaci vidlicovým vozíkem
- na vanu bez roštu lze přímo postavit EUR-paletu se sudy
- s německým certifikátem DiBt čís.: Z-40.22-574
Pro skladování nebezpečných látek jako jsou chemikálie, maziva, kyseliny, pesticidy, louhy apod. dle odpovídajících předpisů.
Vana je vyrobena z polyetylénu, je 100% těsná a po celém povrchu vyztužená žebry pro zvýšení pevnosti. Použitý materiál nekoroduje a dobře odolává vlivům počasí, vana je prakticky bezúdržbová. Díky své nízké hmotnosti se snadno se přemísťuje, přepravuje i skladuje.
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | polyethylén |
| provedení | bez roštu |
| hmotnost | 13 kg |
| nosnost | 600 kg |
| záchytný objem | 220 l |
| délka celkem | 1230 mm |
| šířka celkem | 830 mm |
| výška celkem | 360 mm |








