Podvozek VARIABLE 400 x 300 mm, 4 otočná kola z šedé gumy, barva modrá

Popis produktu
- konstrukce z ocelových profilů s šedým plastovým opláštěním a plastových rohů z odolného ABS
- boční hrana plastových rohů o výšce 25 mm zabraňuje sklouznutí přepravek
- teplotní odolnost: -20°C až +80°C
- vždy na 4 kolečkach o pr. 100 mm
Vidlice z pozinkovaného plechu, umělohmotná kolečka a tiché obruče z nešpinící šedé gumy
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| druh kol | 4 otočná kola |
| druh ložné plochy | rám otevřený |
| konstrukční materiál | ocel + plast |
| materiál obruče | elastická šedá guma |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 400 x 300 |
| hmotnost | 4,3 kg |
| nosnost | 300 kg |
| průměr kola | 100 mm |
| vnější délka | 410 mm |
| vnější šířka | 310 mm |
| vnější výška | 175 mm |
| vnitřní délka | 403 mm |
| vnitřní šířka | 303 mm |




