Skříň na výdej čistých oděvů, 11 schránek, v x š x h: 1800x400x500 mm, korpus šedý RAL7035/dveře modré RAL5012


Popis produktu
- skříně jsou svařeny z kvalitního ocelového plechu (0,6 - 0,8 mm)
- povrchová úprava kvalitním práškovým lakem s velmi dobrou přilnavostí a antikorozní ochranou, zdravotně nezávadná
- 11 samostatně uzamykatelných schránek v jednom sloupci
- centrální dveře pro otevření všech schránek současně
- schránky i centrální dveře jsou zavírané jednoduchou závorou s cylindrickým zámkem (vždy 2 klíče)
- vnitřní rozměr schránek (v x š x h): 151x398x478 mm
- rozměr otvoru každé schránky (v x š): 137,6x245 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | bez podstavce |
| zámek | cylindrický |
| hmotnost | 39 kg |
| počet schránek | 11 ks |
| počet sloupců | 1 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka | 400 mm |
| šířka oddílu | 400 mm |
| výška | 1800 mm |














