Skříň na sběr špinavého prádla, v x š x h: 1800x400x500 mm, korpus šedý RAL7035/dveře šedé RAL7035


Popis produktu
- skříně jsou svařeny z kvalitního ocelového plechu (0,6 - 0,8 mm)
- povrchová úprava kvalitním práškovým lakem s velmi dobrou přilnavostí a antikorozní ochranou, zdravotně nezávadná
- otevřený vhazovací otvor 344x175 mm
- zamykání cylindrickým zámkem (2 klíče)
- vnitřní rozměr skříně (v x š x h): 1759x399x478 mm
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | bez podstavce |
| zámek | cylindrický |
| hmotnost | 26,5 kg |
| hloubka | 500 mm |
| šířka | 400 mm |
| šířka oddílu | 400 mm |
| výška | 1800 mm |














