Dřevěný koš se stříškou a popelníkem, odstín dřeva mahagon, objem 65 l, výška 940 mm

Popis produktu
- robustní žárově zinkovaná a dodatečně lakovaná konstrukce (RAL9007), svařovaná
- vnitřní vyjímatelná pozinkovaná nádoba s úchyty
- masivní smrkové latě jsou mořené speciálním lakem pro venkovní použití
- konstrukce je odolná proti nepříznivým vlivům počasí a udržuje dlouhodobě neměnný vzhled
Parametry
| barva | mahagon ![]() |
| konstrukční materiál | pozink, lakovaný |
| popelník | ano |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | pozink |
| objem | 65 l |
| hloubka | 410 mm |
| šířka | 410 mm |
| výška | 940 mm |













