Plastový venkovní koš na odpadky, objem 50 l, zelený

Popis produktu
- vyrobeno z kvalitního platu, stabilizovaného vůči ultrafialovým paprskům, materiál je barevně stálý, pevný a pružný
- hladký povrch usnadňuje čištění a údržbu
- víko chrání obsah před deštěm, větrem a nežádoucím vybíráním odpadků
- univerzální držák pro připevnění na sloup, stožár nebo na stěnu
- koš se otevírá trojhranným klíčem (součást dodávky) a zavírá zaklapnutím
- plechový plát pro hašení cigaret
- všechny kovové části jsou odolné vůči korozi
Parametry
| barva | zelená ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 5,5 kg |
| objem | 50 l |
| hloubka | 405 mm |
| šířka | 465 mm |
| výška | 922 mm |




















