Univerzální kovová skříň, demontovaná, v x š x h: 1950x1200x400 mm, 4 police


Popis produktu
- konstrukce z ocelového plechu
- uzamykání řešeno kvalitním tříbodovým mechanismem, standardně se 2 klíči
- police o nosnosti 65 kg, výškově přestavitelné v rastru 92 mm
- povrchová úprava kvalitním práškovým lakem, barva světle šedá RAL7035
- dodávka v kartonu, snadná a rychlá montáž dle přiloženého návodu
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | křídlové |
| hmotnost | 65 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 65 kg |
| počet polic | 4 ks |
| hloubka | 400 mm |
| šířka | 1200 mm |
| výška | 1950 mm |






