Dílenský stůl KOMBI, d x h x v: 2000x800x880 mm, 3x zásuvka, 1x skříňka, barva zelená RAL6011


Popis produktu
Standardní pracovní deska z bukové spárovky o tl. 40 mm
- se sraženými horními hranami a z vnějšku ošetřená roztokem lněné fermeže a přísad
Podnože – robustní ocelová konstrukce lakovaná kvalitním práškovým lakem
Skříňky – svařovaná konstrukce z ocelového plechu práškově lakovaná
- centrální zámek s blokací proti současnému vysunutí více zásuvek najednou
Zásuvky mají plné masivní výsuvy 100% s kuličkovými ložisky
- nosnost zásuvek 80 kg
- jsou přizpůsobeny k použití dělicích prvků
- madla přes celou šířku zásuvky mají popisový štítek krytý průhledným plastem
Dvířka s jednobodovým zamykáním, plastové madlo s integrovanou cylindrickou vložkou
- jsou vybavená pružinovým aretačním mechanismem proti samovolnému otevírání v odemčené poloze
- technické provedení umožňuje změnu otevíraní z pravého na levé
Stoly KOMBI dodáváme v demontovaném stavu, tzn. pracovní deska není spojená s podnožím popř. skříňkou.
Montáž je velmi jednoduchá, jelikož v desce jsou už namontované speciální čepy – závrtné matice, do kterých se jen zašroubují klasické metrické šrouby.
Vybavení
2x Zásuvková dílenská skříňka:
A)
1 x zásuvka 150 mm
2 x zásuvka 300 mm
B)
dvířka vysoká 750 mm s křídlovými dveřmi
2 x police, přestavitelné po 25 mm
Parametry
| barva dveří | zelená RAL6011 ![]() |
| barva korpusu | zelená RAL6011 ![]() |
| hmotnost | 168 kg |
| nosnost | 800 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet polic | 2 ks |
| počet skříněk | 1 ks |
| počet zásuvek | 3 ks |
| hloubka | 800 mm |
| hloubka zásuvky | 612 mm |
| šířka | 2000 mm |
| šířka zásuvky | 612 mm |
| tloušťka pracovní desky | 40 mm |
| výška | 880 mm |























