Nízký podvozek na palety 120 x 80 cm ve tvaru E, nosnost 1000 kg


Popis produktu
Nízky paletový podvozek je jednoduchý přistup a snadnou manipulaci s paletami ve spodní řadě paletových regálů. Ideální pro vychystvání palet DO a Z.
- robustní svařovaná konstrukce z ocelových úhelníků
- lakovaná modrou práškovou barvou, odolnou proti mechanickému poškození
- 5 pevných nylonových koleček o pr. 80 mm na kuličkových ložiskách
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 800 |
| nosnost | 1000 kg |
| ložná výška | 90 mm |
| průměr kola | 80 mm |
| vnější délka | 1200 mm |
| vnější šířka | 870 mm |
| vnější výška | 150 mm |








