Hliníkový přepravní a skladovací kufr, profesionální, objem 29 l

Popis produktu
Hliníkové kufry chrání přepravované zboží před poškozením nárazem, prachem a vlhkostí. Jsou standardně vybaveny odpruženými a sklopnými rukojeťmi s plastovým opláštěním. Zavírání západkovými uzávěry s jednoduchým zámkem. Profesionální kufry jsou určené k průmyslovému použití, jsou vyrobené z hliníkového plechu o tloušťce 1,0 mm a navíc jsou vybavené plastovými zpevňovacími rohy, které zvyšuji stohovací schopností kufrů. Jsou určené pro použití v teplotách -40 °C až +180 °C.
Parametry
| hmotnost | 3,2 kg |
| nosnost | 40 kg |
| objem | 29 l |
| vnější délka | 432 mm |
| vnější šířka | 335 mm |
| vnější výška | 277 mm |
| vnitřní délka | 400 mm |
| vnitřní šířka | 300 mm |
| vnitřní výška | 245 mm |















