Plošinový vozík VARIOfit s jedním madlem, 1000 x 700 mm, nosnost 500 kg, barva světle šedá RAL7035


Popis produktu
- ocelový nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů, lakovaných práškovou barvou
- dvě pevná a dvě otočná kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- otočná kolečka mají centrální brzdu EasySTOP a ochranu pro nohy VARIOfit®
- ložná plocha z MDF desky s dekorem
Parametry
| barva | šedá RAL7035 / deska šedá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1030 x 700 mm |
| materiál bočních stěn | bez výplně |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 700 |
| hmotnost | 33 kg |
| nosnost | 500 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1120 mm |
| vnější šířka | 700 mm |
| výška celkem | 990 mm |
| výška plošiny | 280 mm |








