Plošinový vozík VARIOfit s dvěma madly s plnou výplní, 850 x 500 mm, nosnost 400 kg, barva antracit RAL7016 /deska šedá


Popis produktu
- ocelový nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů, lakovaných práškovou barvou
- dvě pevná a dvě otočná kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- otočná kolečka mají centrální brzdu EasySTOP a ochranu pro nohy VARIOfit®
- ložná plocha z MDF desky s dekorem
Parametry
| barva | antracit RAL7016 / deska šedá ![]() |
| ložná plocha d x š | 850 x 500 mm |
| materiál bočních stěn | dřevopodobná deska |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 850 x 500 |
| hmotnost | 30,5 kg |
| nosnost | 400 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 160 mm |
| vnější délka | 1040 mm |
| vnější šířka | 500 mm |
| výška | 950 mm |
| výška plošiny | 235 mm |








