Plošinový vozík VARIOfit s třemi bočními stěnami s plnou výplní, 1200 x 800 mm, nosnost 500 kg, barva šedá RAL7035 /deska šedá


Popis produktu
- ocelový nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů, lakovaných práškovou barvou
- dvě pevná a dvě otočná kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- otočná kolečka mají centrální brzdu EasySTOP a ochranu pro nohy VARIOfit®
- ložná plocha z MDF desky s dekorem
- výsuvná bočnice o výšce 500 mm
- boční stěny, deska MDF s dekorem
Parametry
| barva | šedá RAL7035 / deska šedá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1200 x 775 mm |
| materiál bočních stěn | dřevopodobná deska |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 800 |
| hmotnost | 56 kg |
| nosnost | 500 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1390 mm |
| vnější šířka | 800 mm |
| výška celkem | 1015 mm |
| výška plošiny | 295 mm |










