Plošinový vozík VARIOfit s třemi bočními stěnami s drátěnou výplní, 1000 x 700 mm, nosnost 500 kg, barva antracit RAL7016 /deska šedá


Popis produktu
- ocelový nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů, lakovaných práškovou barvou
- dvě pevná a dvě otočná kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- otočná kolečka mají centrální brzdu EasySTOP a ochranu pro nohy VARIOfit®
- ložná plocha z MDF desky s dekorem
- výsuvná bočnice o výšce 500 mm
- drátěná mřížka 50x50 mm
Parametry
| barva | antracit RAL7016 / deska šedá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1000 x 675 mm |
| materiál bočních stěn | drátěné pletivo |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 700 |
| hmotnost | 41,5 kg |
| nosnost | 500 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1190 mm |
| vnější šířka | 700 mm |
| výška celkem | 1015 mm |
| výška plošiny | 295 mm |










