Regálový box RackBox, 400 x 120 x 95 mm, barva žlutá

Popis produktu
- vyrobené z polypropylenu
- materiál odolný vůči nárazům a chemikáliím
- teplotní odolnost -20°C do +80°C
- standardní výška 95 mm
Přepážky z průhledného polystyrenu – nejsou součásti dodávky boxů, lze objednat jako příslušenství.
Parametry
| barva | žlutá ![]() |
| hmotnost | 0,26 kg |
| možný počet přepážek | 4 ks |
| vnější délka | 400 mm |
| vnější šířka | 120 mm |
| vnější výška | 95 mm |
| vnitřní délka | 345 mm |
| vnitřní šířka | 95 mm |
| vnitřní výška | 88 mm |









