Plošinový vozík VARIOfit s jedním, sklopným madlem, 720 x 450 mm, nosnost 150 kg, barva šedá RAL7035 /deska šedá


Popis produktu
- nešpinící kola s ochranou pro nohy VARIOfit®
- centrální brzda EasySTOP
- nosný rám a sklopné madlo svařené z ocelové trubky, lakované práškovou barvou
- ložná plocha z MDF desky s dekorem
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s přesnými kuličkovými ložisky s hlubokými drážkami
- obruče z šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- 2 otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| barva | šedá RAL7035 / deska šedá ![]() |
| ložná plocha d x š | 720 x 450 mm |
| materiál bočních stěn | bez výplně |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 700 x 500 |
| hmotnost | 15 kg |
| nosnost | 150 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 125 mm |
| vnější délka | 815 mm |
| vnější šířka | 450 mm |
| výška celkem | 940 mm |
| výška plošiny | 225 mm |












