Stolní vozík VARIOfit s dvěma madly, 850 x 500 mm, nosnost 200 kg, barva šedá RAL7035 /deska šedá


Popis produktu
- nosný rám svařený z ocelového profilu a našroubovaná konstrukce z ocelové trubky, lakované práškovou barvou
- ložné plochy z desky MDF s dekorem
- horní police závěsná
- ložná plocha v jedné rovině s rámem
- nosnost horní police: 80 kg
- ložné výšky: 215 mm / 755 mm
- světlá výška: 520 mm
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
Parametry
| barva | šedá RAL7035 / deska šedá ![]() |
| ložná plocha d x š | 850 x 500 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 850 x 500 |
| nosnost | 200 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet podlaží | 2 ks |
| průměr kola | 125 mm |
| vnější délka | 1045 mm |
| vnější šířka | 500 mm |
| výška celkem | 935 mm |








