Stolní vozík VARIOfit s jedním horním madlem a třemi policemi, 850 x 500 mm, nosnost 250 kg, barva antracit RAL7016 /deska šedá


Popis produktu
- nosný rám svařený z ocelového profilu a našroubovaná konstrukce z ocelové trubky, lakované práškovou barvou
- ložné plochy z desky MDF s dekorem
- police v rámu z ocelového L-profilu s přesahem, výška okraje 15 mm
- ložné výšky: 215 / 525 / 835 mm
- světlá výška: 280 / 280 mm
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
Parametry
| barva | antracit RAL7016 / deska šedá ![]() |
| ložná plocha d x š | 835 x 490 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 850 x 500 |
| nosnost | 250 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet podlaží | 3 ks |
| průměr kola | 125 mm |
| vnější délka | 975 mm |
| vnější šířka | 525 mm |
| výška celkem | 1010 mm |








