Konferenční křeslo SAMBA s psacím pultem, čalouněné, barva černá


Popis produktu
- chromovaný ocelový rám
- dřevěné opěrky rukou, odstín světlý buk
- psací pult s integrovaným otočným kloubem a odkládací miskou na tužky, pravostranný, dekor světlé dřevo
- měkké čalounění
- potahová látka Basic Fabric
Parametry
| barva | černá ![]() |
| čalounění - materiál | látka Basic fabric 100% polyester, 270 g/m2, otěruvzdornost Martindale 90 000 |
| područky | ano |
| podstavec - materiál | chromovaná ocel |
| povrch sedáku | látka |
| hloubka celkem | 552 mm |
| šířka celkem | 600 mm |
| výška celkem | 880 mm |















