Skříňový vozík VARIOfit, stěny z drátěné mřížky - jedna sklopná, 1000 x 700 mm, nosnost 500 kg, barva šedá RAL7035 /deska šedá


Popis produktu
- nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů a našroubovaná konstrukce z ocelové trubky, lakované práškovou barvou
- ložná plocha z MDF desky s dekorem
- drátěná mřížka 50×50×4 mm
- jedna podélná stěna v polovině sklopná
- výška čelních a bočních stěn: 710 mm
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| barva | šedá RAL7035 / deska šedá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1000 x 650 mm |
| provedení | stěny z drátěné mřížky |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 700 |
| víko | ne |
| hmotnost | 50,5 kg |
| nosnost | 500 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1060 mm |
| vnější šířka | 715 mm |
| vnitřní výška | 710 mm |
| výška celkem | 1095 mm |








