Stolní vozík VARIOfit, ložné plochy z desky MDF, 1000 x 700 mm, nosnost 500 kg, barva šedá RAL7035 /deska šedá


Popis produktu
- nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů a našroubovaná konstrukce z ocelové trubky
- konstrukce lakovaná práškovou barvou
- ložné plochy z desky MDF s dekorem, zarovnané s ocelovým rámem
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
- ložné výšky: 295 / 920 mm
- světlá výška: 590 mm
Parametry
| barva | šedá RAL7035 / deska šedá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1000 x 700 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 700 |
| hmotnost | 46 kg |
| nosnost | 500 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 200 kg |
| počet podlaží | 2 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1190 mm |
| vnější šířka | 700 mm |
| výška celkem | 920 mm |








