Stojan pro horská jizdní kola, 4 místa


Popis produktu
- pro horská kola s pneumatiky do šířky 64 mm a max. velikosti 29"
Parkovací oblouky z ocelových trubek o pr. 18 mm jsou šroubované na základový rám z ocelových úhelníků, vše žárově pozinkované. Použitý materiál a povrchová úprava zajišťují maximální odolnost stojanu vůči atmosférickým vlivům a mechanickému poškození. Oblouky jsou určeny pro pneumatiky do šířky 64 mm, a max. velikosti 29". Jejich tvar umožňuje stabilní ustavení kol i s kotoučovými brzdami. Pro úsporu místa parkovacích kol mají oblouky dvě střídavé výšky, oblouky jsou ustavené v rastru 390 mm. Stojany lze spojovat do nekonečných řad a ukotvit do země.
Parametry
| oblouky nízké / vysoké | 2 / 2 |
| parkovaní | jednostranné |
| povrch | pozinkovaný |
| hmotnost | 21,2 kg |
| počet parkovacích míst | 4 ks |
| délka | 1560 mm |
| hloubka | 390 mm |
| rozestup mezi koly | 390 mm |
| výška | 720 mm |















