Zahrazovací sloupek se samonavíjecím popruhem 7 m "ESD protected area"

Popis produktu
Sloupky jsou vhodné do provozů s rizikem výskytu statické elektřiny, např. autoservisy, dílny, montážní provozy, antistatická pracoviště apod.
- čtyřcestný systém (1 kazeta s popruhem, 3 pouzdra)
- žluto-černý popruh s výstrahou a nápisem „ESD protected area
- kazeta je vyrobena z kvalitního nárazuvzdorného plastu
- lakovaný kovový sloupek žluté barvy
- čtvercová základna 38x38 cm, velmi stabilní a zároveň tenká (žádné vysoké nerovnosti v manipulačním prostoru)
Mechanismus umožňuje jemné a plynulé vysunutí i zasunutí pásu; brzdící systém je nastaven tak, aby sloupky byly dostatečně stabilní a zároveň nedocházelo k prověšení popruhů
Popruh má speciální povrchovou úpravu, díky níž nedochází k téměř žádnému opotřebení materiálu.
Spona na konci popruhu je opatřena bezpečnostní zajišťovací závěrou proti vypadnutí popruhu z protikusu.
Parametry
| barva konstrukce | žlutá ![]() |
| barva popruhu | žlutá / černá ![]() |
| hmotnost | 8 kg |
| délka popruhu | 7 m |
| průměr podstavce | 380 mm |
| průměr sloupku | 80 mm |
| šířka popruhu | 50 mm |
| výška | 900 mm |













