Odpadkový koš s vnitřní nádobou, objem 90 l, vxšxh: 964x500x450 mm, barva žlutá RAL1033


Popis produktu
- pro vnitřní i venkovní použití
- velmi robustní konstrukce z pozinkovaného a dodatečně lakovaného plechu
- vnitřní pozinkovaná nádoba, objem 90l
Solidní konstrukce z plechu o tl. 1,5 mm se speciální povrchovou úpravou pro venkovní použití. Šikmá stříška chrání obsah koše před deštěm a zabraňuje hromadění odpadků na víku. Vnitřní prostor konstrukce je řešen tak, aby odpadky padaly přímo do nádoby a nikoli do úzkého prostoru mezi stěnou kontejneru a vnitřní nádobou.
Velký vhazovací otvor po všech stranách. Vnitřní vyjímatelná nádoba z pozinkovaného plechu o tl. 0,8 mm. Otevírání pomocí trojhranného klíče (součástí dodávky).
Otvory pro ukotvení k podkladu a zajištění proti krádeži. Koše lze vzájemně spojovat do řad, montážní materiál je součástí dodávky.
Barevné provedení: korpus šedý RAL7031, stříška i přední dveře barevné.
Parametry
| barva | žlutá RAL1033 ![]() |
| konstrukční materiál | pozink, lakovaný |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| vnitřní nádoba | pozink |
| hmotnost | 37 kg |
| objem | 90 l |
| hloubka | 450 mm |
| šířka | 500 mm |
| výška | 964 mm |
















