Dílenský vozík VARIOfit, horní madlo, pracovní plocha 985 x 590 mm, 2 skříňky, barva šedá RAL7035 /deska šedá


Popis produktu
- nosný rám svařený z ocelových profilů a trubek, lakovaných práškovou barvou
- pracovní plocha z desky MDF s dekorem v rámu z ocelového L-profilu, hrana 15 mm
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky, obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Vybavení vozíku:
2x plechová skříňka s dvířky a dvěma policemi
- vnitřní rozměry skříňky (š×h×v) 470×575×575 mm
- nosnost police ve skříňce 30 kg
- dvířka s cylindrickým zámkem
Parametry
| barva | šedá RAL7035 / deska šedá ![]() |
| materiál obruče | šedá guma |
| pracovní plocha | 985 x 590 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 600 |
| nosnost | 250 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet skříněk | 2 ks |
| počet zásuvek | 0 ks |
| délka | 1125 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| šířka | 625 mm |
| výška celkem | 1010 mm |










