Odpadkový koš s vnitřní nádobou, objem 90 l, vxšxh: 964x500x450 mm, barva zelená RAL6029


Popis produktu
- pro vnitřní i venkovní použití
- velmi robustní konstrukce z pozinkovaného a dodatečně lakovaného plechu
- možnost spojování do řad
- vnitřní pozinkovaná nádoba, objem 90l (rozměry: 40x40x64 cm)
- samolepící etiketa na tříděný odpad
Solidní konstrukce z plechu o tl. 1,5 mm se speciální povrchovou úpravou pro venkovní použití. Šikmá stříška chrání obsah koše před deštěm a zabraňuje hromadění odpadků na víku. Vnitřní prostor konstrukce je řešen tak, aby odpadky padaly přímo do nádoby a nikoli do úzkého prostoru mezi stěnou kontejneru a vnitřní nádobou.
Velký vhazovací otvor po všech stranách. Vnitřní vyjímatelná nádoba z pozinkovaného plechu o tl. 0,8 mm. Otevírání pomocí trojhranného klíče (součástí dodávky).
Koše dodáváme včetně samolepících etiket 170x170 mm se symboly tříděného odpadu, etiketu je možné umístit na dvířka nebo šikmou stříšku.
Koš má ve spodní části otvory pro ukotvení k podkladu a zajištění proti krádeži. Koše lze vzájemně spojovat do řad, montážní materiál je součástí dodávky.
Barevné provedení: korpus šedý RAL7031, stříška i přední dveře barevné.
Parametry
| barva | zelená RAL6029 ![]() |
| konstrukční materiál | pozink, lakovaný |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | pozink |
| hmotnost | 37 kg |
| objem | 90 l |
| hloubka | 450 mm |
| šířka | 500 mm |
| výška | 964 mm |


















