Vysoký balíkový vozík VARIOfit s třemi bočními stěnami, 1200 x 800 mm, nosnost 500 kg, barva šedá RAL7035 /deska šedá


Popis produktu
- nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů
- přišroubované čelní stěny z ocelové trubky, závěsné boční stěny
- výplň stěn z drátěné mřížky, oka 120x120 mm
- lakované práškovou barvou
- horní pozinkované spojovací tyče čel
- jedna čelní stěna je osazena madlem
- ložná plocha z desky MDF s dekorem
- přídavné police je možné zavěsit v rastru 120 mm
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| barva | šedá RAL7035 / deska šedá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1200 x 800 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 800 |
| hmotnost | 68,5 kg |
| nosnost | 500 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1390 mm |
| vnější šířka | 825 mm |
| výška celkem | 1820 mm |
| výška rámu | 1525 mm |
















