Svařovaná skříň s dvoukřídlými dveřmi, v x š x h: 1150x950x400 mm, 2 police, barva šedá RAL7035


Popis produktu
- svařovaná ocelová konstrukce, plech tl. 0,7 mm
- povrch hladký, lakovaný kvalitním práškovým lakem
- dveře křídlové, osazené na vnitřních pantech, úhel otevření min. 120°
- 3-bodový rozvorový zámkem s cylindrickou vložkou
- police výškově přestavitelné v rastru cca. 45 mm
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | křídlové |
| hmotnost | 36 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 65 kg |
| počet polic | 2 ks |
| hloubka | 400 mm |
| šířka | 950 mm |
| výška | 1150 mm |






