Etážový vozík VARIOfit se šikmými policemi, čtyři police, 1355 x 550 mm, nosnost 250 kg, barva antracit RAL7016 /deska šedá


Popis produktu
- nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů a přišroubovaných čelních stěn z ocelové trubky
- jedna čelní stěna je osazena madlem
- police závěsné vodorovně nebo šikmo se sklonem 15° v rastru 120 mm, usazené do úhelníkových profilů s výškou okraje 15 mm
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky, obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
- celá konstrukce lakovaná práškovou barvou
- ložné plochy z desky MDF s dekorem
Parametry
| barva | antracit RAL7016 / deska šedá ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| ložná plocha d x š | 1320 x 535 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1300 x 500 |
| hmotnost | 87 kg |
| nosnost | 250 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet podlaží | 4 ks |
| průměr kola | 160 mm |
| vnější délka | 1510 mm |
| vnější šířka | 550 mm |
| výška celkem | 1815 mm |












