Úklidový vozík pro pokojské, 1260x780x550 mm, ocelová konstrukce, barva šedá, s dveřmi

Popis produktu
Vozíky jsou vhodné pro hotely, restaurace, nemocnice a jiná zařízení, kde personál často manipuluje s prádlem, úklidovými a čisticími prostředky, toaletními potřebami, odpadky apod. Vysoká kvalita provedení pro každodenní a profesionální použití.
- ocelová konstrukce s antivibrační výztuhou
- lakováno šedou práškovou barvou, antimikrobiální povrch
- horní plocha z nerezové oceli AISI304 se dvěma vloženými koši z nárazuvzdorného plastu ABS
- plastové prvky na všech rozích konstrukce jako ochrana proti nárazům a oděru stěn
- nerezové manipulační madlo
- šedá nešpinící kola na tvrdé povrchy, 2 pevná a 2 otočná s brzdou
Parametry
| barva | šedá, světlá ![]() |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 700 x 500 |
| nosnost | 200 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 40 kg |
| počet podlaží | 4 ks |
| počet polic | 2 ks |
| délka | 580 mm |
| průměr kola | 160 mm |
| šířka | 780 mm |
| výška | 1260 mm |








