Vychystávací vozík VARIOfit, pevné police, výplně polic z desky MDF, barva šedá RAL7035 /deska šedá


Popis produktu
- nosný rám svařený z ocelových profilů a trubek, lakovaných práškovou barvou
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky, obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
provedení polic: kovové rámy L s MDF deskou s bukovým dekorem
- výška okraje 10 mm
- ložné výšky: 230 / 680 / 1175 mm
- světlá výška: 425 / 470 mm
Parametry
| barva | šedá RAL7035 / deska šedá ![]() |
| ložná plocha d x š | 610 x 410 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 600 x 400 |
| nosnost | 200 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 50 kg |
| počet podlaží | 3 ks |
| průměr kola | 125 mm |
| vnější délka | 815 mm |
| vnější šířka | 455 mm |
| výška celkem | 1185 mm |














