Velký přepravník z polyetylenu, plné stěny, 1200 x 1000 x 790 mm, na ližinách, barva šedá

Popis produktu
- přepravníky jsou určené pro uskladnění a přepravu balených a volně ložených produktů
- nejsou vhodné pro skladovaní tekutin
- optimalizované rozměry umožňují maximální využití ložného prostoru přepravních prostředků a skladových prostor
- jsou vyrobené z vysokotlakého orignálního polyetylenu HD-PE (tl. 5 mm), odolného nárazům a atmosférickým podmínkám
- vhodné pro potravinařské účely
- vhodné pro skladování v teplotním rozsahu -40°do +70°C
- stěny a dno přepravníků jsou plné
- přepravníky lze i s víkem stohovat
- dodáváme na ližinách pro použití v paletových regálech
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| podstavec | na ližinách |
| provedení | plné stěny a dno |
| hmotnost | 46 kg |
| nosnost | 500 kg |
| stohovací nosnost | 4500 kg |
| objem | 680 l |
| vnější délka | 1200 mm |
| vnější šířka | 1000 mm |
| vnější výška | 790 mm |
| vnitřní délka | 1120 mm |
| vnitřní šířka | 920 mm |
| vnitřní výška | 630 mm |












