Paletový vozík s rychlozdvihem, nosnost 2500 kg, kola nylon

Popis produktu
Nízkozdvižný paletový vozík je určen pro přepravu zboží na EURO paletách popř. na paletách a plošinách obdobných rozměrů přizpůsobených k nabírání na zdvižnou vidlici. Ocelový zesílený rám zajišťuje pevnost a tuhost konstrukce. Oj s ergonomickým madlem a gumovým úchytem. Hydraulický agregát s uzavřeným hydraulickým okruhem je kompaktní odlitek s vestavěným přepouštěcím ventilem proti přetížení.
Rychlozdvih je funkční do hmotnosti břemene 250 kg, na zvednutí do nejvyšší polohy jsou nutné 5 zdvihy. U břemen nad 250 kg se hydraulický systém automaticky přepne na normální výkon a ke stejné výšce zdvihu je potřeba 13 zdvihů.
Pro snadné najíždění do palet a překonávání eventuálních překážek jsou na koncích vidlic ze spodu dvě nylonová nájezdová kola
vodicí kola: 200x50 mm, nylon
vidlicová kola: 80x70 mm, nylon, tandem
Parametry
| materiál řidicích kol | nylon |
| materiál vidlicových kol | nylon |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| zvedání | rychlozdvih |
| hmotnost | 70 kg |
| nosnost | 2500 kg |
| délka vidlic | 1150 mm |
| šířka vidlic | 160 mm |







