Sada 4 odpadkových košů na tříděný odpad SORTIBOX, objem 4x25 l, barva antracit

Popis produktu
- velmi jednoduchá a lehká konstrukce, ideální pro stohování a řazení košů do řad
- při odklopení víka zasouvatelné do sebe
- dodávka včetně sady barevných nálepek pro třídění odpadu
Rozměr jedné nádoby (š x h x v) 293x392x335 mm, objem 25 l.
Parametry
| barva | antracit ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| počet nádob | 4 ks |
| objem | 25 l |
| hloubka | 392 mm |
| šířka | 293 mm |
| výška | 335 mm |








