Sada 3 odpadkových košů na tříděný odpad SORTIBOX, objem 3x35 l, barva světlé šedá

Popis produktu
- velmi jednoduchá a lehká konstrukce, ideální pro stohování a řazení košů do řad
- při odklopení víka zasouvatelné do sebe
- dodávka včetně sady barevných nálepek pro třídění odpadu
Rozměr jedné nádoby (š x h x v) 293x392x495 mm, objem 35 l.
Parametry
| barva | bílá ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| počet nádob | 3 ks |
| objem | 35 l |
| hloubka | 392 mm |
| šířka | 293 mm |
| výška | 495 mm |






