Koš plastový WHEELER na tříděný odpad, objem 90 l, nádoba antracit/víko antracit

Popis produktu
- mobilní koš s robustními koly a rukojetí pro snadnou manipulaci
- vyrobeno z odolného, pevného plastu (100% recyklát)
- velké plně otevíratelné víko na pantech se západkou proti otevření koše ve větru
- koš je bezúdržbový, nerezavějící, hladké vnitřní plochy usnadňují čištění
- nádoba antracitově šedá, barevná víka pro třídění odpadu
Parametry
| barva | černá ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 3,5 kg |
| objem | 90 l |
| hloubka | 394 mm |
| šířka | 583 mm |
| výška | 783 mm |










