EKO STATION OUTDOOR - sestava na tříděný odpad, objem 5 x 74 l


Popis produktu
- robustní konstrukce, pozinkovaná a následně lakovaná
- vnitřní pozinkovaná nádoba, objem 74 l
- pro vnitřní i venkovní použití
Solidní konstrukce z plechu o tl. 1 mm se speciální povrchovou úpravou pro venkovní použití. Vhazovací otvor 205x120 mm. Vnitřní vyjímatelná nádoba z pozinkovaného plechu. Přední dvířka se otevírají pomocí trojhranného klíče (součástí dodávky). Stavitelné nožičky pro vyrovnání nerovností podloží a možnost kotvení k podkladu.
Dodávka včetně samolepících etiket se symboly tříděného odpadu.
Parametry
| barva | šedá RAL9006 ![]() |
| konstrukční materiál | pozink, lakovaný |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | pozink |
| hmotnost | 73 kg |
| objem | 370 l |
| hloubka | 354 mm |
| šířka | 1831 mm |
| výška | 1020 mm |






