Kanystr plastový, objem 15 l, bílý

Popis produktu
Pro bezpečnou přepravu a skladování nebezpečných látek kapalných vč. většiny chemikálií - UN homologace.
- vyrobeny z vysoce hustotního polyethylénu (HDPE)
- s ochranou proti UV záření
- hygienický atest
- vysoce odolné těsnění
- nízká hmotnost
Velmi pevný materiál a tvar kanystru zajišťují perfektní stabilitu, možnost stohování a bezpečnou paletizaci. Díky tvarově přizpůsobenému dnu lze kanystr uchopit oběma rukama a docílit úplného vyprázdnění nádoby.
Plastové kanystry mají přidělenu příslušnou homologaci – UN 3H1/Y – a vyhovují tak náročným požadavkům ADR, RID a IMDG–Code pro přepravu nebezpečných kapalných látek i potravinových surovin.
Parametry
| barva | bílá ![]() |
| materiál | plast |
| uzávěr | DIN 60 |
| hmotnost | 750 g |
| objem | 15 l |
| vnější délka | 260 mm |
| vnější šířka | 250 mm |
| vnější výška | 316 mm |




