Ohradová paleta kovová, profesionální, 1200x800 mm, 1500 kg, 4 plné bočnice, na ližinách, šedá RAL7005

Popis produktu
- robustní svařovaná konstrukce z ocelového plechu s vrubami, které zaručují tuhost a vysokou nosnost palet
- boční stěny s horním celoobvodovým, zesíleným okrajem
- palety jsou stohovatelné
- vhodné pro manipulaci paletovým vozíkem (podjezdová výška 100 mm) nebo jeřábem - rohové sloupky s jeřábovými oky
- standardně lakované syntetickým lakem
Konstrukční prvky:
sloupky - plech 3,0 mm
podlaha - plech 2,0 mm
boční stěny - plech 1,5 mm
V provedení s ližinami vhodné pro skladování v paletových regálech a dopravu na válečkových drahách.
Parametry
| barva | šedá RAL7005 ![]() |
| podstavec | na ližinách |
| hmotnost | 56 kg |
| nosnost | 1500 kg |
| stohovatelnost | 6 ks |
| délka | 1200 mm |
| plnicí výška | 400 mm |
| šířka | 800 mm |
| vnější délka | 1240 mm |
| vnější šířka | 840 mm |
| výška stohovací | 536 mm |













