Ohradová paleta kovová, sloupková, profesionální provedení, nosnost 1000 kg, 1200x800 mm, šedá RAL7005

Popis produktu
Ideální pro dlouhé zboží, všestranné použití a přístupné ze všech stran.
- robustní, proti krutu odolná svařovaná ocelová konstrukce
- podlaha z ocelového plechu s vrubami, které zaručují tuhost a vysokou nosnost palet
- rohové sloupky se stohovacími kapsami s oky
- vhodné pro manipulaci paletovým vozíkem, podjezdová výška 100 mm, nebo zavšením za oka
- standardně lakované syntetickým lakem
Konstrukční prvky:
podlaha - plech 2,0 mm
sloupky - plech 4,0 mm
Parametry
| barva | šedá RAL7005 ![]() |
| boční stěny | jen rohové sloupky |
| podstavec | na nohách |
| hmotnost | 37 kg |
| nosnost | 1000 kg |
| stohovací nosnost | 3000 kg |
| stohovatelnost | 3 ks |
| délka | 1200 mm |
| šířka | 800 mm |
| vnější délka | 1240 mm |
| vnější šířka | 840 mm |
| výška | 600 mm |
| výška stohovací | 536 mm |







