Přenosná, bezpečnostní skladovací skříň na akumulátory FWF60


Popis produktu
- k bezpečnému skladování popř. nabíjení lithiových baterií/akumulátorů k ručnímu nářadí, elektrokolům apod.
- požární odolnost 60 minut (zevnitř směrem ven) testovaná MPA v souladu s EN 1363-1
- konstrukce z nehořlavých, ohnivzdorných materiálů, speciální protipožární těsnění zabraňují úniku plamenů
- bateriový detektor kouře
- přenosné – madla na bočních stěnach
- dvojité otočné dveře se stabilním zajištěním a zavěšením, protipožárními těsněními
- pružinový zámek dveří pro řízené uvolnění tlaku v případě výbuchu
- dveře s oranžovým lakem, barva podobná RAL2004, korpus v šedé barvě podobné RAL7035
model jen pro skladování lithiových baterií/akumulátorů
Parametry
| barva dveří | oranžová RAL2004 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| zámek | cylindrický |
| hmotnost | 80 kg |
| hloubka | 660 mm |
| šířka | 800 mm |
| vnitřní hloubka | 530 mm |
| vnitřní šířka | 730 mm |
| vnitřní výška | 450 mm |
| výška | 520 mm |

















