Mobilní pracovní stolek ESD, ložná plocha 700 x 500 mm, nosnost 150 kg

Popis produktu
- stabilní konstrukce z ocelových profilů, výškově přestavitelná 610 – 960 mm
- stolky jsou vybavené vysoce odolnými pracovními deskami tloušťky 25 mm z antistatického laminátu – nejsou nutné žádné další ESD-podložky
- deska je oděru odolná a teplotně stálá do 300°C
- pojízdné: čtyři otočná kolečka 100 mm, z nichž dvě jsou opatřena brzdou
- jednotlivé komponenty konstrukce stolu jsou lakované v barvě šedé RAL7035
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| ložná plocha d x š | 700 x 500 mm |
| výška (min.-max.) | 610 - 960 mm |
| hmotnost | 22 kg |
| nosnost | 150 kg |
| počet polic | 2 ks |
| délka | 700 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| šířka | 500 mm |
Dokumenty
bez DPH






