Plastový zásobník STORAGE, 175 x 100 x 75 mm, barva žlutá

Popis produktu
- dno s jedinečným bublinkovým povrchem pro lepší odběr drobných dílů
- z kvalitního, úderuvzdorného polypropylenu, odolného olejům, tukům a většině kyselin i louhů
- zdravotně nezávadné, pro skladování potravin
- teplotně stabilní v rozsahu -10°C do +60°C
- mnohonásobně stohovatelné
- v čelní stěně žlábek pro snadné uchopení a rámeček pro zasunutí etikety
- možnost doplnit průhledná okýnka a víka viz. příslušenství
- lze zavěsit na nástěnné panely nebo lišty
Parametry
| barva | žlutá ![]() |
| hmotnost | 86 g |
| nosnost | 3 kg |
| stohovací nosnost | 9 kg |
| vnější délka | 175 mm |
| vnější šířka | 100 mm |
| vnější výška | 75 mm |
| vnitřní délka | 145 mm |
| vnitřní šířka | 85 mm |
| vnitřní výška | 65 mm |















