ESD plastový zásobník STORAGE, 235 x 145 x 125 mm, barva černá

Popis produktu
- dno s jedinečným bublinkovým povrchem pro lepší odběr drobných dílů
- z kvalitního, úderuvzdorného a vodivého polypropylenu v černé barvě
- teplotně stabilní v rozsahu -10°C do +60°C
- mnohonásobně stohovatelné
- v čelní stěně žlábek pro snadné uchopení a rámeček pro zasunutí etikety
- možnost doplnit průhledná okýnka a víka viz. příslušenství
Parametry
| barva | černá ![]() |
| hmotnost | 277 g |
| nosnost | 10 kg |
| stohovací nosnost | 40 kg |
| vnější délka | 235 mm |
| vnější šířka | 145 mm |
| vnější výška | 125 mm |
| vnitřní délka | 195 mm |
| vnitřní šířka | 125 mm |
| vnitřní výška | 115 mm |






