ESD plastový zásobník STORAGE, 350 x 200 x 150 mm, barva černá

Popis produktu
- dno s jedinečným bublinkovým povrchem pro lepší odběr drobných dílů
- z kvalitního, úderuvzdorného a vodivého polypropylenu v černé barvě
- teplotně stabilní v rozsahu -10°C do +60°C
- mnohonásobně stohovatelné
- v čelní stěně žlábek pro snadné uchopení a rámeček pro zasunutí etikety
- možnost doplnit průhledná okýnka a víka viz. příslušenství
Parametry
| barva | černá ![]() |
| hmotnost | 592 g |
| nosnost | 25 kg |
| stohovací nosnost | 100 kg |
| vnější délka | 350 mm |
| vnější šířka | 200 mm |
| vnější výška | 150 mm |
| vnitřní délka | 295 mm |
| vnitřní šířka | 175 mm |
| vnitřní výška | 140 mm |






