Skříň na agresivní kyseliny a louhy z PE, příruční, v x š x h: 502 x 362 x 435 mm


Popis produktu
Vyrobeno z chemicky odolného HDPE, bez kovových částí, které by mohly korodovat.
Pro bezpečně skladování silných kyselin, jako je kyselina chlorovodíková, sírová nebo dusičná; nebo louhů jako je hydroxid sodný, draselný nebo vápenatý.
- příruční skříňka pro postavení přímo na laboratorní stůl, dveře jednokřídlé
- skříň pojme až 2 čtyřlitrové lahve a nabízí chemickou odolnost proti rozlití nebo potenciálním škodlivým výparům při skladování kyselin nebo zásad
- zahrnuje dvě polyethylenové misky, jednu použijte do vnitřku skříně pro zachycení případných úniků a druhou uložte pod skříň a vyjměte ji pro použití jako pracovní plochu
- dveře lze pro větší bezpečnost uzavřít visacím zámkem (není součástí dodávky)
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| hmotnost | 8,8 kg |
| počet polic | 0 ks |
| hloubka | 435 mm |
| šířka | 362 mm |
| vnitřní hloubka | 330 mm |
| vnitřní šířka | 279 mm |
| vnitřní výška | 368 mm |
| výška | 502 mm |








