Skříň na agresivní kyseliny a louhy z PE, v x š x h: 889 x 914 x 630 mm


Popis produktu
Vyrobeno z chemicky odolného HDPE, bez kovových částí, které by mohly korodovat.
Pro bezpečně skladování silných kyselin, jako je kyselina chlorovodíková, sírová nebo dusičná; nebo louhů jako je hydroxid sodný, draselný nebo vápenatý.
- skříň pojme až 36 2,5litrových lahví a nabízí chemickou odolnost proti rozlití nebo potenciálním škodlivým výparům při skladování kyselin nebo zásad
- přestavitelná police v rastru 76 mm má nosnost 57 kg
- odnímatelný, ale pevný kryt spodní vany s kapacitou 32 l, slouží zároveň jako druhá police
- skříně lze stohovat, max. 2 ks
- v zadní stěně čtyři otvory na odvětrávání s možnosti napojení na ventilační systém
- dveře lze pro větší bezpečnost uzavřít visacím zámkem (není součástí dodávky)
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| hmotnost | 39 kg |
| počet polic | 2 ks |
| hloubka | 635 mm |
| šířka | 914 mm |
| vnitřní hloubka | 457 mm |
| vnitřní šířka | 794 mm |
| vnitřní výška | 711 mm |
| výška | 889 mm |










