Bezpečnostní nabíjecí skříň pro lithium-iontové baterie, model BATTERY CHARGE, 4 police, dveře modré, rozměry 599 x 615 x 1953 mm


Popis produktu
- certifikovaná požární odolnost 90 min zevnitř směrem ven dle EN 1363-1 a z venku směrem dovnitř dle EN 14470-1
- umožňuje aktivní skladování tzn. uložení a současné nabíjení lithium-iontových baterii
- vnitřní napájecí lišty, celkem 20 zásuvek 230V rovnoměrně rozložených po celé vnitřní výšce, max. nabíjecí výkon 3,68 kW, jistič 16A
- zabudovaný vnitřní detektor kouře s možnosti napojení na varovný systém (bezpotenciálový spínací kontakt)
- stabilní konstrukce s protipožární izolací a strukturovaným, odolným povlakem melaminovou pryskyřicí
- ve stropu skříně přípojka umožňující připojení na vnější ventilační systém
- stavěcí patky pro srovnání skříně do vodorovné polohy. Integrovaný sokl o výšce 100 mm pro snadnou manipulaci paletovým vozíkem (vnitřní šířka 526 mm, vnitřní výška 90 mm).
- jednokřídlové samouzavírací dveře, jemné vzduchem tlumené zavírání kvalitní těsnění. Úhel otevření 90° pro pohodlné zaskladňování a vyskladňování. Zajištění cylindrickým zámkem s vizuální kontrolou uzavření.
- spodní záchytná vana o objemu 12 l s trojstranným těsněním pro bezpečný záchyt všech nahodile uniklých látek v případě požáru baterek
- barevné provedení - korpus vždy v antracitové barvě RAL7016, vnitřní plochy a vybavení ve světle šedé barvě RAL7035 a dveře modré RAL5010
vnitřní vybavení:
- 4 perforované police, nosnost 25 kg
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5010 ![]() |
| barva korpusu | antracit RAL7016 ![]() |
| hmotnost | 292 kg |
| počet polic | 4 ks |
| hloubka | 615 mm |
| šířka | 599 mm |
| vnitřní hloubka | 522 mm |
| vnitřní šířka | 450 mm |
| vnitřní výška | 1647 mm |
| výška | 1953 mm |









