Kontrolní pracoviště š x h x v: 1462x753x1969 mm, 1x zásuvka, 1x skříňka, barva dvířek šedá RAL7035


Popis produktu
Horní část je uzavíratelná hliníkovou roletou s mechanickým navíjecím mechanismem. Roleta je zakončená hliníkovým madlem s integrovaným rozvorovým zámkem. Zadní stěna je perforovaná s možností použití držáku závěsného sytému Q-SYSTEM.
Spodní část je vybavená zásuvkami a skříňkou. Zásuvky mají výsuv 100%, nosnost 80kg a rozměr vnitřní rozměr 612x612 mm. V zadní stěně umístěné větrací otvory.
Pracovní plocha je z laminované dřevotřísky tl. 28 mm s průchodkami pro kabeláž.
Celková nosnost korpusu je 700 kg.
Dodávka v rozloženém stavu, určeno k rychlé a jednoduché montáži dle návodu.
Vybavení:
1x skříňka 550 mm
1x zásuvka 100 mm
Výška pracovní plochy 770 mm. Možnost montáže nohy na pravou nebo levou stranu.
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 155 kg |
| nosnost korpusu | 700 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| hloubka | 753 mm |
| hloubka zásuvky | 612 mm |
| šířka | 1462 mm |
| šířka zásuvky | 612 mm |
| výška celkem | 1969 mm |
bez DPH











